У Вас встановлене розширення AdBlock або подібне. Будь ласка, додайте наш сайт до білого списку, - тим самим Ви сприятимете його розвитку, - адже сайт не утримується олігархами.
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Експерти вимагають захистити маленьких дітей від гаджетів
За словами фахівців з компанії Childwise, майже кожна десята дитина молодша 4 років грає в ігри або дивиться телепередачі на планшеті, лежачи в ліжку. А батьки чудово знають, що це негативно впливає на здоров’я дитини.
Дослідники опитали понад тисячу тат і мам дітей у віці від 6 місяців до 4 років, пише The Daily Mail.
Дослідження показало: дошкільнята все частіше заходять у додатки з мобільних телефонів батьків. При цьому у багатьох вже є власні електронні пристрої. 7% дітей дивляться телевізор вночі (на 4% більше, ніж торік). Крім того, минулого року діти витрачали на перегляд телепередач 2,4 години, а в цьому - 2,6 години.
73% дітей молодших за 4 роки користуються комп’ютерами і мобільними телефонами в порівнянні з 27% в 2012 році. У 29% дошкільнят є свій планшет. Торік цим могли похвалитися тільки 27%. Діти в основному дивляться на планшетах телепередачі і відео, грають в ігри і користуються додатками.
Майже 50% дошкільнят, принаймні, раз у житті користувалися додатками. Більше ніж кожен третій робить це щотижня. Крім того, у 30% маленьких дітей є ігрова приставка.
Дослідники вкрай стурбовані такими результатами. Вони вважають, що батьки не повинні дозволяти дітям занадто часто користуватися гаджетами.
Гаджети негативно впливають на розвиток дітей
Вчені з Медичної школи Бостонського університету з’ясували: це негативно впливає на соціальний та емоційний розвиток дитини. Дослідники розглянули різні типи електронних пристроїв, розповідає Zee News.
Попередні дослідження показали, що електронні книги і розвиваючі додатки іноді корисні для дітей дошкільного віку і старше. Невідомо, чи вчать вони чогось дітей молодших за два роки. У будь-якому випадку, маленькі діти і немовлята краще засвоюють інформацію, контактуючи з чимось новим лицем до лиця або на руках у дорослого.
Мобільні пристрої, ймовірно, можуть бути засобом навчання. Проте не варто занадто часто використовувати їх з метою зайняти дитину, щоб вона не відволікала від важливих справ. Відомо: у дітей, які проводять багато часу перед телевізором, гірше розвита мова й соціальні навички. Гаджети, швидше за все, теж приводять до подібних наслідків, адже вони замінюють дитині соціальну взаємодію.
Дослідники припускають: електронні пристрої перешкоджають розвитку емпатії, соціальних навичок і навичок вирішення проблем, які зазвичай формуються під час ігор і під час взаємодії з іншими людьми. Крім того, гаджети негативно впливають на процес розвитку сенсомоторних і зорово-рухових навичок, важливих при вивченні математики та природничих наук.
Якщо ви помітили в тексті орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter