Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суд Литви покрав «Газпром» за нечесну конкуренцію

Газоват 8018 переглядів

Опубліковано - 10.11.2015 11:42 | Всі новини | Версія для друку

Суд Литви покрав «Газпром» за нечесну конкуренцію
Суд Литви покрав «Газпром» за нечесну конкуренцію
Регіональний адміністративний суд Вільнюса підтвердив рішення нижчої інстанції про те, що «Газпром» повинен виплатити штраф у розмірі €35,7 млн за обмеження конкуренції на ринку Литви.

Про це пише «Комерсант» з посиланням на CPI.

Штраф на компанію було накладено у червні минулого року за відмову обговорити з литовською компанією Lietuvos Energija віртуальний обмін газом. «Газпром» подав апеляцію, яку було відхилено. Адвокат «Газпрому» в юридичній фірмі Motieka & Audzevicius відмовився від коментаря.

Раніше «Комерсант» повідомляв, що Литва, чий контракт з «Газпромом» закінчується в грудні, все ж почала переговори з монополією про постачання на наступний рік. За даними «Ъ», прискорити переговорний процес могла готовність монополії перейти до продажу газу в Прибалтику на аукціонах. Досвід перших таких торгів показав, що ціна аукціону виявляється вище контрактної на $10-20 за 1 тис. кубометрів. Приблизно настільки ж зараз дорожче скраплений природний газ (СПГ), який Литва закуповує в Норвегії, але експерти не виключають, що надалі при дефіциті газу в Європі ціни на СПГ можуть зрости.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.