Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експерти з’ясували, що відбувається після тижневої відмови від Facebook

Охорона здоров`я 20135 переглядів

Опубліковано - 11.11.2015 23:31 | Всі новини | Версія для друку

Соціально активне життя в Інтернеті не рятує користувачів від самотності
Соціально активне життя в Інтернеті не рятує користувачів від самотності
Відсутність соціальних мереж благотворно впливає на моральний стан людини.

Психологи з Данії з’ясували, що відмова від використання соціальних мереж зменшує відчуття самотності і підвищує рівень задоволеності від власного життя, повідомляє The Guardians.

Згідно з останнім дослідження Happiness Research Institute в Копенгагені, навіть 7 днів утримання від Facebook може позитивно відбитися на людині.

До таких висновків вчені дійшли в ході аналізу понад тисячі активних користувачів соціальних мереж від 16 до 76 років. Частина з них продовжувала використовувати Facebook, решта - на час відмовилися від цієї звички.

У підсумку з’ясувалося, що по закінченню тижня друга частина добровольців пережили на 55% менше стресових і негативних емоцій. При цьому середній показник задоволення життям респондентів зріс з 7,56 до 8,12.

Також добровольці, що відмовилися від Facebook, зізналися, що стали більш соціально активними в реальному світі і перестали відчувати почуття самотності.

Експерти пояснюють це тим, що люди бачать своєї у стрічці оновлень "відретушовані" варіанти життів їхніх близьких і друзів - новини про досягнення, відпустки і подарунки.

За словами організатора дослідження Мейка Вайкінга (Meik Wiking), це тільки перша частина експерименту - надалі вчені планують вивчити вплив тривалої відмови від соціальних мереж.

Зокрема, в планах у дослідників вивчити психологічний вплив року без Facebook на в минулому активних його користувачів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.