Аратта - На головну

16 грудня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українська розвідка продовжує викривати схованки російської важкої техніки

Захист держави 6159 переглядів

Опубліковано - 6.01.2016 15:11 | Всі новини | Версія для друку

Українська розвідка продовжує викривати схованки російської важкої техніки
Українська розвідка продовжує викривати схованки російської важкої техніки
Ситуація в зоні проведення АТО залишається складною.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Противник здійснив 23 обстріли зі стрілецької зброї, гранатометів, зенітних установок ЗУ-23-2 та 82-мм мінометів, з них 19 – Луганське, Майорськ, Зайцеве, Новгородське, Троїцьке (Слов’янський напрямок) та чотири – Опитне, Піски (Донецький напрямок).

Представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ надана інформація про наявність у районах Новогригорівка, Макіївка та Донецьк забороненого Мінськими домовленостями озброєння – танків та важкої вогнеметної системи ТОС-1 “Буратино”.

Протягом доби зусилля противника зосереджувались на:

- веденні розвідки та проведенні диверсійних дій в тилу сил АТО на Слов’янському та Донецькому напрямках;

- підвищенні боєздатності, доукомплектуванні та логістичному забезпеченні з’єднань і частин 1 та 2 АК
.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.