Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політична криза. У БПП вважають, що Яценюк має запропонувати новий уряд або піти

Влада 6565 переглядів

Опубліковано - 17.02.2016 20:14 | Всі новини | Версія для друку

Політична криза. У БПП вважають, що Яценюк має запропонувати новий уряд або піти
Політична криза. У БПП вважають, що Яценюк має запропонувати новий уряд або піти
Чинний уряд підтримує лише одна фракція коаліції - “Народний фронт”.

Про це ввечері у середу заявив журналістам лідер фракції БПП "Солідарність" Юрій Луценко.

"Коаліція розвалена бездіяльністю по ключових напрямках урядом Яценюка. Відновити коаліцію - завдання прем’єр-міністра цього або наступного", - зазначив Луценко.

"Як він має це зробити? Запропонувати парламенту новий технократичний уряд... М’яч на полі прем’єр-міністра", - додав політик.

"Він має прийняти рішення: запропонувати парламенту новий уряд з якимось новим планом дій і отримати підтримку 226 голосів, або він усвідомить, що уряд без підтримки парламенту є неможливим, і піде у відставку", - підкреслив Луценко.

"Вчора формально він втримався, але втратив підтримку 4 з 5 фракцій коаліції", - наголосив народний депутат.

Як відомо, 17 лютого Верховна Рада проголосувала за визнання незадовільною роботи уряду у 2015 році. Однак голосів за відставку Кабміну у парламенті забракло.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.