Аратта - На головну

3 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Шеремета. Нардеп Геращенко розповів про свою версію мотивів злочину

Кримінал 7864 перегляди

Опубліковано - 3.08.2016 14:28 | Всі новини | Версія для друку

Справа Шеремета. Нардеп Геращенко розповів про свою версію мотивів злочину
Справа Шеремета. Нардеп Геращенко розповів про свою версію мотивів злочину
Причиною вбивства журналіста Павла Шеремета могло бути бажання зіткнути суспільство з владою, як це було після вбивства Ґонґадзе.

Про це у програмі "Час. Підсумки дня"на "5 каналі" заявив народний депутат від "Народного фронту", секретар комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко.

"Вбивство Шеремета – показове вбивство у формі терористичного акту, небезпечного для життя інших осіб. На сьогодні вивчається багато версій. У тому числі, одна із провідних версій – вбивство Павла Шеремета демонстративне для того, щоб внести якийсь безлад у державний устрій. Щоб зіткнути лобами суспільство з владою за прикладом, який був із вбивством Георгія Ґонґадзе, до якого були причетні високопосадовці, у тому числі й офіцери тодішньої міліції. Також вивчаються зв’язки Павла Шеремета з Російською Федерацією. Він приїхав після багатьох років з Росії, від бував регулярно в РФ", – заявив Геращенко.

Нагадаємо, ранком 20 липня в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Попередньо слідчі кваліфікували цю подію як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від’їхав від дому всього кілька десятків метрів.

Як повідомлялося раніше, напередодні, 2 серпня, у поліції пояснили, чому не публікують фотороботи вбивць Шеремета. Зазначили, що наразі поліція не може розголошувати дані, щоб нічим не зашкодити слідству. При цьому основною версією убивства залишається професійна діяльність Павла Шеремета.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.