Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Поршенко и Меркель поговорили про Донбас

Влада 6580 переглядів

Опубліковано - 9.09.2016 19:43 | Всі новини | Версія для друку

Поршенко и Меркель поговорили про Донбас
Поршенко и Меркель поговорили про Донбас
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі. Президент України висловив занепокоєння у зв’язку з провокаціями з боку російських бойовиків, зокрема застосування важкого озброєння, незважаючи на оголошення режиму припинення вогню з 1 вересня.

Сторони домовилися активізувати дипломатичні зусилля в рамках Тристоронньої контактної групи та Нормандського формату з метою виконання безпекової частини Мінських домовленостей.

Президент України подякував німецькій та французькій сторонам за принципову позицію щодо здійснення санкційного тиску на Росію до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Петро Порошенко та Ангела Меркель наголосили на важливості звільнення усіх заручників, у тому числі тих, хто незаконно утримується на території Росії.

У розмові за дорученням Президента Франції взяв участь його дипломатичний радник.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.