Аратта - На головну

21 червня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МЗС Нідерландів провело жорстку розмову з послом РФ через заяви Кремля щодо MH17

Світ навколо нас 5130 переглядів

Опубліковано - 30.09.2016 18:55 | Всі новини | Версія для друку

МЗС Нідерландів провело жорстку розмову з послом РФ через заяви Кремля щодо MH17
МЗС Нідерландів провело жорстку розмову з послом РФ через заяви Кремля щодо MH17
Послу дали зрозуміти, що “безпідставна критика” Росії на адресу висновків Міжнародної слідчої групи щодо MH17 є неприйнятною.

Міністерство закордонних справ Нідерландів у п’ятницю, 30 вересня, викликало посла Росії в країні до Гааги, щоб провести з ним розмову щодо заяв Російської Федерації, зроблених після оприлюднення 28 вересня звіту Міжнародної слідчої групи, яка розслідувала обставини катастрофи малайзійського літака Boeing рейсу MH17.

Зокрема, за версією слідства, комплекс "Бук", яким був збитий літак, був доставлений до України з території Росії, а після того, як Boeing збили, його повернули до РФ. У відповідь на це МЗС Росії заявило, що слідство було "упередженим і політично вмотивованим".

Міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс у п’ятницю заявив, що реакція Росії на висновок слідства "кидає сумніви на чесніть, професіоналізм і незалежність" розслідувачів. "Послу Росії дали зрозуміти, що така безпідставна критика є неприйнятною", - наголошується у заяві МЗС Нідерландів за підсумками розмови з послом РФ, інформує Reuters.

У свою чергу, в Кремлі виклик їхнього посла до МЗС сприйняли з оптимізмом. Прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що це "дуже гарна новина", і що посол РФ надасть під час зустрічі "усі міркування щодо нашої позиції", повідомляє ТАСС.

Міжнародна слідча група з розслідування катастрофи літака рейсу MH17 28 вересня оприлюднила дані, згідно з якими запуск ракети, яка вразила малайзійський літак 17 липня 2014 року, стався з завезеного з Росії зенітно-ракетного комплексу "Бук" з території, яка перебувала під контролем проросійських сепаратистів в Донецькій області. Внаслідок атаки загинули усі 298 людей на борту літака, які були громадянами десятка держав. Більшість загиблих - 196 осіб - були громадянами Нідерландів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.