Аратта - На головну

19 квітня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович вже зазбирався на вибори, не подумайте, що на чесні. За домовленостями

Коаліція «С.Р.А.К.А» 6181 перегляд

Опубліковано - 28.04.2007 15:15 | Всі новини | Версія для друку

Янукович вже зазбирався на вибори, не подумайте, що на чесні. За домовленостями
Янукович вже зазбирався на вибори, не подумайте, що на чесні. За домовленостями
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що дострокові вибори до Верховної Ради можуть відбутися лише на основі політичних домовленостей сторін.

Про це він сказав сьогодні журналістам на прес-конференції в Кабінеті Міністрів.

«Я розумію Президента, що він не хотів дочекатися рішення Конституційного Суду, але це не вихід з цієї ситуації, тому що рішення КС дасть вихід, коли ми його отримаємо. Ми зрозуміємо, що в правовій площині приймати рішення про проведення виборів неможливо, а його можна прийняти лише в політичній площині», - сказав Янукович.

Він підкреслив, що після рішення Суду слід проводити відповідні політичні переговори. Водночас прем’єр зазначив, що зараз «не треба самих себе заганяти в глухий кут». На переконання Януковича, іншого шляху немає, і треба діяти лише в межах правового поля. “А якщо воно відсутнє, а є необхідність виходу з цієї політичної кризи, ми повинні чесно, дивлячись один одному в очі, сказати, що правових підстав немає, а є лише політичний шлях вирішення цього питання», - підкреслив лідер регіоналів.

За його словами, політики під час переговорів мають визначити, що треба зробити, щоб підготуватися до дострокових виборів. А саме - підготувати необхідне законодавство, яке сьогодні відсутнє.

Він додав, що для цього народним депутатам слід повернутися до роботи у ВР і розглянути ці закони.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Коаліція «С.Р.А.К.А»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.