Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Кримнаш». Окупанти не збираються йти геть

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 7937 переглядів

Опубліковано - 15.02.2017 14:31 | Всі новини | Версія для друку

«Кримнаш». Окупанти не збираються йти геть
«Кримнаш». Окупанти не збираються йти геть
Росія не планує повертати Україні Крим, заявила офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова.

«Ми свої території не повертаємо. Крим є територією Російської Федерації», – сказала Захарова, коментуючи слова представника Білого дому про те, що президент США Дональд Трамп очікує від Росії повернення Криму Україні.

Речник Білого дому Шон Спайсер 14 лютого заявив, що президент США Дональд Трамп чітко дав знати, що очікує від влади Росії повернення Україні Криму і деескалації насильства на Донбасі.

«У той же час він очікує з нетерпінням і хоче співпрацювати з Росією», – заявив Спайсер. За його словами, в першу чергу йдеться про співпрацю в боротьбі проти екстремістського угруповання «Ісламська держава» і тероризму.

Президент Трамп, якого вважають загалом прихильним до Кремля, неодноразово робив суперечливі заяви щодо ситуації в Україні і його ставлення до Росії. Однією з перших таких заяв, іще в час передвиборної кампанії, були слова Трампа, що він у разі обрання розгляне можливість визнати належність Криму Росії.

Дональд Трамп наголошував, що його метою є досягнення вигідних передусім для США домовленостей із Росією, і у разі, якщо цього не станеться, він буде твердішим стосовно Росії, ніж його конкурент на виборах президента США 2016 року, демократ Гілларі Клінтон.

До виборів Трамп неодноразово критикував колишнього президента США Барака Обаму за слабкість щодо Росії та особисто Путіна. Він також схвально висловлювався на адресу президента Росії.

Відносини між Росією і Заходом погіршилися після агресії Москви щодо України. Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, від квітня 2014 року, на Донбасі загинуло близько 10 тисяч людей.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.