Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Держдеп відповів Путіну, кому справді належить Крим

Світ навколо нас 5145 переглядів

Опубліковано - 15.03.2018 14:25 | Всі новини | Версія для друку

Держдеп відповів Путіну, кому справді належить Крим
Держдеп відповів Путіну, кому справді належить Крим
“Крим - це Україна”. Цими словами речниця Державного департаменту США Гедер Науерт прокоментувала заяви президента Росії Путіна у ході відвідин ним незаконно анексованого Криму про буцімто приналежність півосторова Росії.

"Чотири роки тому цього тижня, Росія провела нелегітимний, сфабрикований "референдум" в Україні у марній спробі легітимізувати буцімто анексацію нею української території. Мешканців Криму примусили голосувати під наглядом важкоозброєних російських військових. Заяви Росії про те, що українці буцімто зробили вільний вибір у цьому фальшивому "референдумі", завжди сприймались без довіри", - йдеться у заяві.

"У ході виборчого мітингу у Криму сьогодні президент Росії Владімір Путін повторив неправдиві зазіхання Росії на українську територію, чим знову визнав, що уряд Росії зневажає міжнародне право та територіальну цілісність суверенних націй", - наголошує Науерт.

"З огляду на коментарі Путіна, важливо привернути увагу до нелегітимності постановочного "референдуму", а також тої ціни, яку кримчанам довелося заплатити через уряд Росії. Протягом останніх 4-х років Росія веде кампанію примусу та насильства проти всіх, хто виступає проти спроби анексії".

"Окупційна влада піддала кримців (кримських татар), етнічних українців, проукраїнських активістів, членів громадянського суспільства та незалежних журналістів політично мотивованим переслідуванням та респерсіям; у той же час влада придушує неурядові організаці та незалежні ЗМІ. Ми підтримуємо тих хоробрих людей, які продовжують повідомляти про ці порушення і ми заликаємо Росію припинити її спроби придушити фундаментальні свободи самовираження, мирних зібрань та об’єднань, релігії та вірувань", - йдеться у заяві.

"Ми наголошуємо на нашій відданості незалежності та територіальній цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. Крим є частиною України, і наші санкції, пов’язані із Кримом, будуть лишатись у силі, доки Росія не поверне Україні контроль над півостровом", - також заявила Науерт.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.