Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Скільки втратили російські олігархи від санкцій?

Політика 4745 переглядів

Опубліковано - 23.08.2018 11:53 | Всі новини | Версія для друку

Скільки втратили російські олігархи від санкцій?
Скільки втратили російські олігархи від санкцій?
Світова спільнота відвернулась від багатьох з оточення Путіна, наголосила представниця Міністерства фінансів США на слуханнях Комітету Сенату з банків та житлово-комунальної сфери.

Під час слухань, розглядалось питання про доцільність запровадження додаткових санкцій проти Росії а також ефективність існуючих санкцій.

На підтримку даних про значний вплив санкцій на російських олігархів, Міністерство фінансів США навело такі дані:

З часу включення до переліку, статки Дерипаски впали на 50%, а ціна на акції EN+ знизилась з 12,2 доларів до 5,4 доларів на Лондонській фондовій біржі.

Статки Вексельберга, за оцінками, впали на 3 мільярди доларів і інші уряди також розпочали слідства і заморозили активи Вексельберга у своїх юрисдикціях. Також Renovа Group Вексельберга була змушена вийти з інвестицій в Швейцарії та Італії.

В результаті введення санкцій проти російських олігархів та їх бізнесів, цим установам обмежено доступ до фінансової системи, вартість їх активів впала, і компанії намагаються позбутись цих інвесторів, доповіла на слуханнях заступниця міністра фінансів США з тероризму та фінансової розвідки Сігал Мендеклер.

Однак, деяким сенаторам, політика адміністрації США стосовно російських олігархів здалась не послідовною.

Зокрема, сенатор Гейді Гейткамп розкритикувала рішення адміністрації надати послаблення в сфері імпортних мит на алюміній а також передбачити додатковий час для інвесторів для продажу акцій та цінних паперів компаній Rusal, EN+ та Gaz Group.

"Вважаю, якщо ваш чобіт на шиї зловмисника, потрібно його там і тримати", - наголосила Гейткамп.

"Чи має сенс надавати додатковий час, щоб вони позбулись олігархів і могли б продовжувати роботу?" - запитала сенатор.

У відповідь, Мендеклер наголосила на важливості співпраці з союзниками в Європі над зменшенням небажаного впливу санкцій на компанії з інших країн. "Rusal є однією з найбільших компаній- виробників алюмінію в світі", - зауважила посадовець.

6 квітня Міністерство фінансів США включило до санкційного переліку 38 осіб та установ, включаючи 7 російських олігархів та 12 компаній, якими вони володіють, чи контролюють, великої державної кампанії, що займається торгівлею зброєю та відповідну банківську структуру.

Санкції було запроваджено проти 17 російських високопосадовців, багато з яких було призначено на посаду Путіним, йдеться в інформації Міністерства фінансів США.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.