Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пристайко в ООН: Генасамблея повинна розглянути питання порушення релігійних свобод в окупованому Криму

Політика Регіон: Автономна республіка Крим 3849 переглядів

Опубліковано - 20.02.2020 21:21 | Всі новини | Версія для друку

Пристайко в ООН: Генасамблея повинна розглянути питання порушення релігійних свобод в окупованому Криму
Пристайко в ООН: Генасамблея повинна розглянути питання порушення релігійних свобод в окупованому Криму
Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час виступу в Нью-Йорку на 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН розповів, що анексія Криму Росією призвела до ще однієї форми дискримінації.

«Я маю на увазі тяжке становище мусульман, кримських татар, а також Православної церкви України. Ми вважаємо, що питання релігійних свобод додатково повинне розглядатися Асамблеєю і вітаємо відповідні ініціативи партнерів», – заявив Пристайко.

Раніше митрополит Православної Церкви України Єпіфаній під час зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео розповів про утиск ПЦУ в окупованому Росією Криму.

24 вересня 2019 року в управлінні російського Міністерства юстиції анексованого Криму втретє відмовили в реєстрації українського православної єпархії на півострові.

Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент оголошував голодування через утиски церкви в анексованому Криму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.