Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хочеш заробити на фантастиці в Україні – друкуйся в Росії

Суспільне життя 9231 перегляд

Опубліковано - 7.06.2006 12:22 | Всі новини | Версія для друку

Хочеш заробити на фантастиці в Україні – друкуйся в Росії
Хочеш заробити на фантастиці в Україні – друкуйся в Росії
Попит на таку літературу у нас чималий, але випускають лише «кишенькові» формати. І це тоді, коли українських фантастів вже два роки поспіль визнають найкращими авторами Європи.

Для того, щоб потрапити на ринок, Україні потрібно друкуватися в Росії. Так завоювали небачену популярність тепер уже метри вигадок – подружжя Дяченків та тандем Олді. З півсотні вітчизняних авторів на бренди у читачів найбільший попит.

Брати Капранови, письменники, видавці:
"Навіть є кілька фантастів, які пишуть українською і писали б, але вимушені писати російською, щоб друкуватися там. І це дуже цікаво, що один і той самий фантаст може стояти на середній полиці, там, де видано російською мовою, і на нижній полиці, де видано українською мовою".

До 2003 року в Україні не було жодної серії фантастики. Нині виходять книжки "кишенькового" формату фантастичним накладом - близько двох тисяч примірників. У Росії друкують мінімум десятитисячним накладом, та й дизайн солідніший. Автор заробляє на кількості.

Володимир Арєнєв, фантаст:
"Якщо, наприклад, брати ту ж саму Росію, то третина фантастичних книг, які виходять в Росії – це українські автори, які пишуть російською мовою. Кожен автор більше заробляє в Росії, це не є якимось винятком".

Останніми роками Україна приймає дедалі більше фантастичних фестивалів. Це дає змогу нашим письменникам укладати контракти з іноземними видавцями. Фахівці кажуть, якщо держава погодиться допомогти, то на популяризацію української фантастики піде п’ять років, якщо ні - за десять випливе сама.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.