Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лише жорсткі галузеві санкції змусять Путіна переглянути плани

Світ навколо нас 2238 переглядів

Опубліковано - 8.08.2020 08:44 | Всі новини | Версія для друку

Ян Бжезінський на слуханнях у Комітеті у закордонних справах Сенату США
Ян Бжезінський на слуханнях у Комітеті у закордонних справах Сенату США
Галузеві санкції щодо Росії та жорсткіша ізоляція її політичного керівництва необіхдні для того, щоб примусити Кремль відмовитись від агресії.

Про це інтерв’ю Грузинській службі "Голосу Америки" заявив Ян Бжезінський, старший аналітик Атлантичної Ради, який займав в адміністрації президента Джорджа Буша-молодшого посаду заступника помічника міністра оборони.

"Нам потрібно накласти набагато жорсткіші галузеві санкції на їх енергетичні ринки, щоб змусити Путіна переглянути ті розрахунки, якими він керувався при здійсненні агресії. Нам необхідно бути трохи більш жорсткими в дотриманні політичної ізоляції російського керівництва. Путіну не повинно бути дозволено з’являтися або ж бути запрошеним на такі заходи як G7 або G8, тому що там представлені демократичні лідери, а не агресори або авторитарні діячі", - заявив Бжезінський, коментуючи зв’язок між реацією Заходу на агресію Путіна проти Грузії та його подальшою агресією проти України.

8-го серпня минає 12 років з того часу, коли розпочалась російсько-грузинська війна. Москва назвала свою операцію "Примушування Грузії до миру" буцімто у відповідь на спробу силового повернення Тбілісі Південної Осетії. Грузія, країни Заходу вважають її агресією Кремля.

Цього тижня низка колишніх американських високопосадовців та дипломатів написали відкритого листа, в якому закликали переглянути політику США щодо Росії та зробити її більш гнучкою. Лист опублікували у виданні POLITICO. У ньому йдеться про те, що нинішнє поєднання санкцій та дипломатії не працює, тож з Росією потрібно відновити ширшу співпрацю, а санкційний режим зробити готовим до пом’якшень.

Експерти називають відновлення нормальних дипломатичних відносин США із Росією найвищим пріоритетом, але водночас наголошують на тому, що у таких питаннях, як Україна, чи Сирія "Сполучені Штати мають залишатись твердими в принципах, які поділяють наші союзники​". Окрім того автори листа закликають до того, щоб знайти ефективний шлях відповіді на російське втручання в американські вибори, ​

"Ми маємо працювати з Росією, як є, - повністю використовуючи наші сильні сторони, але відкрившись до дипломатії. Цілеспрямовано, ми зможемо як дати раду викликам з Росії, так і прагнути скерувати відносини на більш конструктивну стежку. Якщо цього не зробити, ціна буде надто високою”, - йдеться, серед іншого, у відкритому листі.

Позиція Бжезінського відмінна від тієї, яку обстоюють автори відкритого листа.

Спілкуючись із Грузинською службою "Голосу Америки", Бжезінський висловив думку, що Путін намагатиметься зруйнувати світовий порядок та підірвати глобальну безпеку. На думку експерта, Путін завзято працює у даному напрямку.

"Його дії: вторгнення в Грузію, вторгнення в Україну, стрімке збільшення військових витрат, нарощування збройних сил на східному кордоні НАТО, надмірно провокаційні військові дії в Середземному морі, в Атлантичному і Тихому океанах, в Арктиці, військові навчання за участю більше ста тисяч військовослужбовців, які можуть потенційно бути дуже дестабілізуючими, - все це набагато більш конфронтаційний підхід до світопорядку, який, як він вважає, загрожує його особистим інтересам в Росії", - сказав Бжезінський.

Бжезінський заявив, що Україна та Грузія заслуговують на ясність щодо того, що їм необхідно зробити, що вступити до НАТО.

"Необхідно, щоб для цих двох країн був позначений чіткий шлях до членства в НАТО", - заявив експерт.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.