Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Facebook усунув російську кампанію спрямовану на Україну, Сирію та застеріг від спроб РФ «хакнути і вкинути» інформацію перед виборами США

Світ навколо нас 1602 перегляди

Опубліковано - 25.09.2020 19:31 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Facebook усунув російську кампанію спрямовану на Україну, Сирію та застеріг від спроб РФ «хакнути і вкинути» інформацію перед виборами США
Кібервійна. Facebook усунув російську кампанію спрямовану на Україну, Сирію та застеріг від спроб РФ «хакнути і вкинути» інформацію перед виборами США
В своїй заяві в четвер компанія Facebook повідомила про усунення скоординованої діяльності, яку росіяни проводили у Facebook, і яка була спрямована в основному на Україну та Сирію.

Соцмережа також видала попередження про зловмисні тактики, до яких може вдатись Росія для того, щоб вплинути на вибори у США.

Facebook усунув 214 користувачів соцмережі, 35 сторінок, 18 груп та 34 акаунти Instagram за «порушення нашої стратегії протидії урядовому втручанню, що являє собою координовану неавтентичну поведінку від імені іноземної, або урядової структури. Ця діяльність походила з Росії і в основному зосереджувалась на Сирії та Україні, а також меншою мірою на Туреччині, Японії, Вірменії, Грузії, Білорусі та Молдові. Незначна частина цієї діяльності фокусувалась на Великій Британії та США», - йдеться в повідомленні.

«Хоча ті, хто стоять за цією діяльністю, вживали кроків, щоб приховати свої персони та координацію, наше розслідування пов‘язало ці кластери з російськими військовими, включаючи військові розвідувальні управління», - заявив голова Facebook з питань безпеки Нетеніель Глейхер.

Тактика «хакнути і вкинути» включає крадіжку інформації, можливе маніпулювання нею, а потім розміщення її в соцмережах у стратегічно важливий час, щоб вплинути на громадські настрої, йдеться у заяві Глейхера. «Це одна із загроз, якій ми приділяємо особливу увагу і яка нас особливо непокоїть перед листопадовими виборами у США», - заявив Глейхер.

Хоча такі дії не виявлено у мережах, які компанія усунула цього разу, «Вони пов‘язані з діячами, дотичними до втручання до виборів США в минулому», заявили в компанії.

У Twitter заявили, що усунули дві мережі акаунтів, які компанія пов‘язала з російськими структурами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.