Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суд у справі MH17 відмовився розглядати альтернативні версії катастрофи

Правосуддя 10030 переглядів

Опубліковано - 25.11.2020 19:28 | Всі новини | Версія для друку

Суд у справі MH17 відмовився розглядати альтернативні версії катастрофи
Суд у справі MH17 відмовився розглядати альтернативні версії катастрофи
Суд у Нідерландах, який розглядає справу щодо збиття літака рейсу MH17 в небі над Донбасом, відхилив клопотання захисту щодо розслідування альтернативних сценаріїв катастрофи.

Нідерландський суд, що розглядає справу про катастрофу пасажирського літака рейсу MH17 у небі над Донбасом, у середу, 25 листопада, відхилив клопотання захисту росіянина Олега Пулатова, якого обвинувачують у причетності до збиття літака, про надання додаткового часу для розслідування альтернативних сценаріїв катастрофи лайнера, передає агентство новин Reuters.

За словами судді Хендріка Стінгауса, захист не надав слідству чіткої альтернативної версії катастрофи для її розслідування, в той час як інформація про інші можливі пояснення катастрофи раніше вже були включені в матеріали справи.

Суд вважає, що сторона захисту не повинна доводити правильність альтернативних сценаріїв події, а має просто спробувати довести, що конкретні обвинувачення, які висуваються її підзахисному, є безпідставними.

У суді підкреслили, що отримали багато запитів від сторони захисту на проведення додаткових розслідувань. "Деякі запити можна було б подати раніше", - сказав суддя. За його словами, чим пізніше подається запит, тим суворіші критерії для того, щоб він був схвалений судом.

"У захисту немає необмежених прав на те, щоб подавати запити на додаткові розслідування. Суд повинен домогтися, аби розгляд справи проводився без затягування часу", - додав суддя., цитує агентство новин "Інтерфакс".

У суді в середу перераховують запити на додаткове розслідування, подані захистом, і пояснюють, чому той чи інший запит приймається або відхиляється.

Справа MH17

Як повідомлялося, 9 березня цього року в Нідерландах почався судовий процес над чотирма обвинуваченими в збитті літака рейсу МН17 "Малазійських авіаліній". Літак був збитий у небі над Донбасом 17 липня 2014 року, загинули 298 людей, більшість із них були громадянами Нідерландів.

У вересні 2016 року Міжнародна слідча група, до якої входять представники правоохоронних органів України, Нідерландів, Бельгії, Австралії та Малайзії, оприлюднила висновки, згідно з якими лайнер був збитий ракетою, випущеною із ЗРК "Бук". Згодом було заявлено про приналежність "Бука" до російської 53-ї зенітно-ракетної бригади, що дислокується в Курську.

19 травня 2019 року слідча група офіційно назвала чотирьох обвинувачених у причетності до збиття літака рейсу МН17: росіяни Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубинський, Олег Пулатов і українець Леонід Харченко. Прокуратура Нідерландів вважає, що всі вони відіграли ключову роль в доставці та використанні "Бука".

Пулатов - єдиний із обвинувачуваних, який погодився співпрацювати з судом, його інтереси представляють нідерландські адвокати.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.