Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Особиста зустріч Байдена і Путіна тривала півтори години, тепер до переговорів у розширеному форматі долучились радники

Політика 1773 перегляди

Опубліковано - 16.06.2021 18:31 | Всі новини | Версія для друку

Особиста зустріч Байдена і Путіна тривала півтори години, тепер до переговорів у розширеному форматі долучились радники
Особиста зустріч Байдена і Путіна тривала півтори години, тепер до переговорів у розширеному форматі долучились радники
У Женеві завершилась перша частина саміту президентів Джо Байдена і Володимира Путіна за присутності державного секретаря Ентоні Блінкена і глави МЗС РФ Сергія Лаврова та перекладачів.

Як ​повідомляють журналісти прес-пулу із посиланням на посадовців Білого дому, перемовини у форматі P+1 ("президент плюс глава зовнішньополітичного відомства" - ред.) тривали близько півтори години.



"Білий дім повідомляє, що перша зустріч між президентом Байденом та президентом Путіним, що почалась о 1:44 дня за місцевим часом, закінчилась о 3:17", - твітує журналістка PBS.

CNN додає, що на першу частину саміту було закладено 1 годину 20 хвилин, тож вона затягнулась на 13 хвилин.

Тепер починається друга частина у форматі P+5, коли до них приєднуються інші високопосадовці й радники.

Загалом перемовини можуть тривати чотири-п’ять годин, і перерв на обід не заплановано, повідомили журналістам напередодні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.