Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німеччина надасть Україні 5 тисяч шоломів

Війна з Росією (АТО) 2820 переглядів

Опубліковано - 26.01.2022 19:59 | Всі новини | Версія для друку

Німеччина надасть Україні 5 тисяч шоломів
Німеччина надасть Україні 5 тисяч шоломів
Посол України в ФРН Андрій Мельник назвав це краплею у морі та нагадав, що Київ просить військові кораблі та зенітні комплекси.

П’ять тисяч захисних шоломів надасть для військових України Німеччина. Про це міністерка оборони ФРН Крістіне Ламбрехт (Christine Lambrecht) повідомила під час засідання комітету з питань оборони у Бундестазі у середу, 26 січня. За її словами, "це однозначний сигнал: ми на вашому боці".

Посол України в Німеччині Андрій Мельник привітав цей крок, але назвав його "суто символічним". "Це крапля в морі", - цитує Мельника dpa. - Україна очікує повороту німецького уряду на 180 градусів, чекає на зміну парадигми". "Нам потрібне не лавірування, а мужні вчинки ФРН, яка нарешті поставить Україні німецьке оборонне озброєння, якого ми сьогодні найбільше потребуємо", - прокоментував Мельник.

Мельник нагадав, що Україна просила 100 тисяч шоломів та бронежилетів для добровольців, а також військові кораблі та зенітні комплекси.

За даними dpa, з проханням про надання озброєння Україна звернулась до міністерства оборони ФРН 19 січня. Йшлось, зокрема, про потребу у шоломах та бронежилетах.

Як повідомлялося, раніше Берлін вирішив виділити Києву 5,3 мільйона євро на мобільний польовий госпіталь.

Нагадаємо, ФРН не готова надавати Києву озброєння, про що Україна наполегливо просить. На думку німецьких урядовців, надання зброї Україні може лише посилити напруження та зробити переговори з Москвою ще важчими, ніж вони вже є нині. Позиція непостачання зброї до кризових регіонів також закріплена у коаліційній угоді чинного уряду. Утім, останнім часом у політичних колах ФРН лунає дедалі більше закликів її переглянути та зробити виняток для України.

Між тим США, Великобританія, Естонія, Латвія, Литва, Польща і Чехія надали Україні додаткову оборонну підтримку через загрозу з боку Росії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.