Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС стимулює приїзд висококваліфікованих кадрів

Світ навколо нас 5821 перегляд

Опубліковано - 30.07.2007 13:29 | Всі новини | Версія для друку

ЄС стимулює приїзд висококваліфікованих кадрів
ЄС стимулює приїзд висококваліфікованих кадрів
У Євросоюзі буде діяти блакитна карта для висококваліфікованих робітників з країн, що не входять у ЄС.

Комісар Євркомісії з питань юстиції, свободи й безпеки Франко Фраттіні повідомив, що необхідні для введення "блакитної карти" законодавчі акти будуть представлені на затвердження главам МВС країн ЄС у вересні.

Блакитна карта дозволить власникам працювати на всьому просторі ЄС. Ціль її введення - вирішити проблему нестачі висококваліфікованих кадрів у ряді галузей економіки й соціального забезпечення країн ЄС. Євросоюз у майбутньому має намір залучати лікарів, інженерів, вчених- дослідників, фахівців в області комп’ютерної техніки й надавати їм блакитну карту.

Власник блакитної карти зможе після завершення фіксованого контракту в одній з країн ЄС переїжджати в іншу при наявності вакансії. При цьому блакитна карта не надає права на постійне проживання в Євросоюзі, а також на необмежений за часом трудовий контракт.

Одна з переваг блакитної карти полягає в тому, що вона буде дійсна протягом п’яти років після повернення працівника з ЄС на батьківщину. Тому в будь-який момент протягом цих п’яти років власник блакитної карти зможе повернутися в Євросоюз, якщо для нього з’явиться вакансія.

Тим часом, в окремих країнах ЄС уже існують програми для висококваліфікованих робітників, які приїхали з країн, які не входять у Євросоюз. Так, у Німеччині з 2000 року діє програма зелена карта, затверджена федеральним урядом ФРН у сфері інформаційних і комунікаційних технологій. Ціль програми - знизити дефіцит кадрів у галузях економіки за рахунок фахівців, які приїжджають з країн, що не входять у ЄС.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.