Аратта - На головну

29 грудня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії відбулися вибори. Не демократичні, і не вільні

Світ навколо нас 5108 переглядів

Опубліковано - 3.12.2007 14:04 | Всі новини | Версія для друку

У Росії відбулися вибори. Не демократичні, і не вільні
У Росії відбулися вибори. Не демократичні, і не вільні
Вчора у Росії відбулися вибори. До Держдуми РФ проходять 4 партії. “Єдіная Росія” Президента Владіміра Путіна лідирує.

Центрвиборчком Росії підрахував уже 98 відсотків бюлетенів на вчорашніх виборах до Держдуми Росії.
Партія «Єдина Росія» набрала понад 64 відсотки голосів виборців, Компартія - близько 12 відсотків, понад 8 відсотків виборців проголосували за Ліберально-демократичну партію, «Справедливу Росію» підтримали 8 відсотків росіян, які взяли участь у виборах.

Решта партій-учасників перегонів не подолали 7-відсотковий бар’єр.

Участь у голосуванні взяли 63 відсотки росіян, які мають право голосу.

Вибори до Держдуми Росії відбувалися під значним впливом влади, заявив у Москві заступник голови Парламентської асамблеї ОБСЄ. За словами Кіммо Кільюнена, це є порушенням, яке, безумовно, вплине на результати голосування.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.