Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вибори-2008. БЮТ вимагає в корупціонерів заборотити самих себе

Влада 4541 перегляд

Опубліковано - 19.06.2008 12:45 | Всі новини | Версія для друку

Вибори-2008. БЮТ вимагає в корупціонерів заборотити самих себе
Вибори-2008. БЮТ вимагає в корупціонерів заборотити самих себе
Сьогодні з ранку фракція БЮТ заблокувала трибуну парламенту із вимогою не менш як конституційною більшістю ухвалити поправки у законодавство, які унеможливять політичну корупцію. Відтак, розпочався відлік 30-денного терміну для розпуску парламенту.

Фракція БЮТ продовжуватиме блокувати трибуну та президію Верховної Ради.

Про це заявив в інтерв'ю журналістам лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

Він зазначив, що «ми фарс продовжувати не збираємося», тобто збереження ситуації, коли не відбувається голосування.

Кириленко підкреслив, що у фракції БЮТ є вимоги щодо повернення до голосування законопроектів, які «мають велике значення для політикуму і для України».

За його словами, робота буде розблокована в тому випадку, коли будуть чіткі домовленості, що понад 300 голосів буде віддано за законопроекти, які передбачають скасування депутатської недоторканності, скасування всіх депутатських пільг і введення імперативного мандату, щоб у майбутньому не було «політичної корупції».

Він додав, що «політична корупція» призвела до дострокових виборів у 2007 році і може призвести до дострокових виборів знову.

Він наголосив, що фракція БЮТ продовжуватиме блокувати роботу парламенту і розпочнеться відлік 30 днів, після якого має бути розпущена Верховна Рада.

В той же час Кириленко зазначив, що під час Погоджувальної ради представники фракції Партії регіонів наголошували на тому, що готуються до дострокових виборів.

Він додав, що БЮТ до виборів готовий, але ініціювати їх не буде.

«Ми у витоків дострокових виборів не стояли і стояти не будемо», - додав Кириленко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.