Аратта - На головну

6 червня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Із бютівцями вже воюють “коктейлями Молотова”

Пістолетне право 6966 переглядів

Опубліковано - 20.06.2008 18:18 | Всі новини | Версія для друку

Із бютівцями вже воюють “коктейлями Молотова”
Із бютівцями вже воюють “коктейлями Молотова”
Криміналітет, представники якого нещодавно, до перевиборів, формували владу в Україні, аргументує свою позицію звичними методами.

В ніч з 17 на 18 червня було вчинено напад на будинок, у якому мешкає голова Києво-Святошинської районної партійної організації ВО “Батьківщина” (Київська обл.).

О 2 годині ночі невідомі закидали пляшками з легкозаймистою сумішшю дитячу кімнату, у результаті чого загорівся будинок.

На місце події одразу ж були викликані правоохоронні органи. Керівник Києво-Святошинської «Батьківщини» наразі перебуває у лікарні через нервовий зрив.

Блок Юлії Тимошенко вимагає об’єктивного розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності виконавців та замовників цього нападу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.