Аратта - На головну

19 червня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Номенклатурно-кримінальний утікач. Гепа утік від міліції і сховався у лікарні.

Кримінал 5688 переглядів

Опубліковано - 23.07.2008 13:45 | Всі новини | Версія для друку

Номенклатурно-кримінальний утікач. Гепа утік від міліції і сховався у лікарні.
Номенклатурно-кримінальний утікач. Гепа утік від міліції і сховався у лікарні.
Сьогодні секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес не з’явився на допит, призначений на 9.00, і зробив це свідомо, відмовившись отримати повістку, заявляє старший слідчий Головного слідчого управління МВС України.

Про це повідомили у Департаменті зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України.

За словами слідчого, він неодноразово викликав для допиту як свідка по кримінальній справі Кернес, і у зв’язку з ігноруванням ним викликів до слідчого 22 липня було здійснено його примусовий привід до Головного слідчого управління МВС України, де його було допитано.

“По закінченню робочого дня допит було перерваСно та Геннадію Адольфовичу намагалися вручити повістку, відповідно до якої він повинен був з’явитися у Міністерство внутрішніх справ України 23 липня о 9-й ранку. Від отримання повістки він відмовився, тому йому дана повістка була оголошена вголос”, - зауважив слідчий .

Він попередив Кернеса, що ігнорування викликів на допит до слідчого передбачає не лише примусовий привід, як це було вчора, а й інші правові наслідки.

Слідчий також повідомив, що очікує Кернеса на допит в МВС України завтра, 24 липня, на 9.00.

Як стало відомо, Кернес зараз находиться в Харкові на амбулаторному прийомі у лікаря.

Як повідомлялося раніше, 22 липня в Харкові працівники міліції затримали Кернеса. Мета затримання, за даними міліції, - виконання постанови слідчого у справі про замах на навмисне вбивство, яке перебуває у провадженні Головного слідчого управління МВС України, про примусовий привід Кернеса до слідчого як свідок у згаданій справі.

При цьому правоохоронці відзначають, що Кернес «впродовж двох місяців неодноразово ігнорував запрошення (повістки, телеграми, постанови про привід) слідчого прибути на допит, відверто демонструючи (зокрема перед громадськістю) своє небажання брати участь у процесуальних діях».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.