Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Висока культура наддержави. Плювки - у відповідь на гостинність Президента

Суспільне життя 9686 переглядів

Опубліковано - 29.07.2008 15:25 | Всі новини | Версія для друку

Висока культура наддержави. Плювки - у відповідь на гостинність Президента
Висока культура наддержави. Плювки - у відповідь на гостинність Президента
Після свята у Києві, московські попи розповіли, як іх принижували і мало не пригноблювали.

Перед прильотом патріарха Московського і всія Русі Алексія II до київського аеропорту "Бориспіль" українська влада заборонила піднімати прапори Росії, України і прапор самого патріарха.

Про це заявив секретар Московського патріархату з міжправославних відносин протоієрей Микола Балашов у вівторок на прес-конференції.

У результаті цього, за його словами, предстоятель Російської православної церкви звертався з привітальним словом до ЗМІ "перед трьома голими флагштоками".

У цілому ж, за словами Балашова, влада України, незважаючи на запевняння про невтручання в церковні справи, під час візиту патріарха Алексія, неодноразово демонструвала зворотне.

Згадавши про заборону на вивішування в Києві плакатів з зображенням Алексія II, отець Микола також розповів, що під час вечірнього богослужіння, яке патріарх Константинопольський Варфоломій служив у Софійському соборі, митрополиту Київському Володимиру не дозволили зайняти "те місце, яке Українська православна церква вважала за потрібне".

За словами священика, крісло для митрополита Володимира було висунуто з переднього ряду, де воно стояло поруч із кріслами для архієпископа Афінського Ієроніма й архієпископа Албанського Настасія, і встановлено позаду.

У цілому ж на це богослужіння, як підкреслив отець Микола, було допущено не більше десяти представників Української православної церкви, а на самій службі не згадувалися ні патріарх Алексій II, ні митрополит Київський Володимир.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.