Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Коаліційні пристрасті. Очима свідка

Влада 4104 перегляди

Опубліковано - 25.09.2008 16:43 | Всі новини | Версія для друку

Коаліційні пристрасті. Очима свідка
Коаліційні пристрасті. Очима свідка
Нардеп-самооборонець Кирило Куликов розповів про деякі пікантні подробиці коаліційних переговорів, без суфлеру із Банкової.

«Перспективи у переговорному процесі є. Сьогодні є шанс почати переговори з нової сторінки. Залишити всі образи в минулому. Але, в той же час, необхідно залишити всякі екстремістські методи при веденні переговорів зі сторони блоку НУ-НС. Адже представники фракції постійно висувають вимоги», - так прокоментував народний депутат, член депутатської групи «Народна самооборона» Кирило Куликов перспективи переговорних процесів щодо створення коаліції між НУ-НС, БЮТ та Блоком Литвина.

Зокрема, за словами Кирила Куликова, вчора на засіданні представників трьох фракцій було висунуто 4 вимоги: спільне формування порядку денного, неподолання вето по ряду законопроектів, заява по Грузії та ряд законів, які були проголосовані, але суперечили Конституції. З цими вимогами БЮТ та представники фракції Литвина погоджувалися, однак НУ-НС тримав «непримиренну позицію».

Тому, як зазначив Кирило Куликов, складається таке враження, що НУ-НС налаштований не на те, щоб іти на переговори, а лише на те, щоб постійно висувати нові умови.

«В тому числі, що стосується постанови по Грузії. Висунута умова прийняти за основу найрадикальніший проект цієї постанови. Хоча є конкретна заява Євросоюзу, є рішення 63-ї Генеральної асамблеї ООН. Чому обов’язково ми повинні виділятися і виставляти зовсім незрозумілу позицію, причому, в цій позиції ми не зовсім підтримуємо народ Грузії, а підтримуємо політиків Грузії…?», - сказав він.

Також Кирило Куликов вважає, що, незважаючи на заяви деяких політиків, сьогодні у Верховній Раді ніякого зриву домовленостей щодо подальшого переговорного процесу не було.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.