Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


СП поки тримає курс на вибори

Влада 3963 перегляди

Опубліковано - 29.09.2008 15:19 | Всі новини | Версія для друку

СП поки тримає курс на вибори
СП поки тримає курс на вибори
Найбільш вірогідним виходом з політичної кризи перший заступник голови секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш вважає позачергові вибори до Верховної ради.

Про це він заявив журналістам.

Говорячи про ймовірність різних форматів нової коаліції, Гавриш зазначив, що вірогідність коаліції Нашої України-Народної самооборони і Партії регіонів дорівнює "0" через ідеологічні протиріччя цих політичних сил. Так само він оцінює вірогідність коаліції НУ-НС і ПР з Блоком Литвина.

Висока вірогідність є створення коаліції у форматі НУ-НС, Блок Юлії Тимошенко, Блок Литвина, оскільки "вона є передбачена історією цих політичних сил", а також має високі суспільні очікування.

Разом з тим, Гавриш вважає найбільш вірогідним в розвитку ситуації є дострокові вибори. Він вважає. Що Президент і політичні парламентські сили мають до проведення цих виборів домовитися про формат майбутньої коаліції.

Гавриш прогнозує, що в разі дострокових виборів до парламенту не попадуть нові політичні сили, і тому домовлятися між собою та з Президентом повинні нинішні політичні сили ВР, а президент "в цій дискусії повинен стати модератором".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.