Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нобелівський лауреат - Україні: обережно, МВФ!

Економіка 6653 перегляди

Опубліковано - 28.01.2009 14:03 | Всі новини | Версія для друку

“МВФ наступає на ті самі граблі!”
“МВФ наступає на ті самі граблі!”
Лауреат нобелівської премії з економіки Джозеф Стігліц попередив, що кредити Міжнародного валютного фонду підривають економіки тих самих країн, яким намагається допомогти - Ісландії, Пакистану, України.

МВФ припустився цілої низки помилок, починаючи з азійської фінансової кризи 1997 року. «Вони наступають на ті самі граблі, що й в 97-му»,- сказав Стігліц, маючи на увазі видані для подолання фінансової кризи позики Ісландії, Пакистану та Україні.

Ці заяви пролунали у вівторок в Парижі. Стігліц проводив презентацію нової документальної стрічки «Навколо світу з Джозефом Стігліцом». 65-річний професор Колумбійського університету отримав Нобелівську премію з економіки 2001 року, а ще прославився своєю критикою на адресу Міжнародного валютного фонду.

Гроші МВФ послаблять економіку

Колишній шеф-економіст Світового банку підкреслив, що процентні ставки є надто високими, а монетарна політика, продиктована МВФ кризовим країнам, контрастує з фінансовою політикою, орієнтованою на економічне зростання, яка поширена в Великій Британії і Франції, сказав він. «Гроші на таких умовах, очевидно, послаблять економіку і зроблять, зрештою, важчим їх повернути»,- заявив Стігліц.

Як повідомляє агентство «Рейтер», в минулі тижні МВФ надав для виходу з кризи 16,4 мільярда доларів Україні, 7,6 мільярда доларів – Пакистану і 2,1 мільярда – Ісландії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.