Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Космічна афера із комунальною нерухомістю: столичну громаду оббирають на очах правоохоронців

Скандал 4902 перегляди

Опубліковано - 20.03.2009 11:32 | Всі новини | Версія для друку

Космічна афера із комунальною нерухомістю: столичну громаду оббирають на очах правоохоронців
Космічна афера із комунальною нерухомістю: столичну громаду оббирають на очах правоохоронців
Рішення про запозичення 1 млрд 200 млн грн. стане борговим зашморгом для мешканців столиці.

Так прокоментував результати сесії Київради один із лідерів блоку Віталія Кличка, голова Української селянської демократичної партії Дмитро Андрієвський.

«До 3,5-мільярдного прихованого дефіциту бюджету поплічники Черновецького додали ще мільярд. Заставою кредиту стане комунальне майно, а розраховуватись за нього будуть прості кияни», - наголосив політик.

На думку Дмитра Андрієвського, за словами про необхідність кредиту для погашення боргів міста за енергоносії, стоять непрофесіоналізм керівництва столиці та бажання отримати додаткові прибутки за рахунок киян. «Практично зруйнувавши економіку Києва, ділки з КМДА прагнуть залучити кредити під заставу комунального майна. Звісно, будівлі Національної опери чи СБУ залишаться у комунальній власності. А ось науково-дослідні інститути, навчальні заклади, та споруди Експоцентру України дуже легко можуть змінити своїх власників, адже вносяться під заставу за балансовою вартістю»,- зазначив Андрієвський.

Наприклад, один із корпусів Академії керівних кадрів культури та мистецтв на території Лаври оцінено в 29 тис грн; кафе площею 210 кв.м на території експоцентру України – в 430 грн, а споруда ветеринарної лікарні на Кіквідзе площею 2000 кв.м – в 1 тис. 153 грн.

«Місто вже сьогодні витрачає на обслуговування боргів більше 580 млн грн. на рік. Збільшення боргових зобов’язань у цій ситуації тільки погіршить економічне становище Києва і киян», - підкреслив Андрієвський.

Від “Аратти”: як ми бачимо із так званої оціночної вартості заставного комунального майна, космічні аферисти із КМДА й не збираються повертати ніяких кредитів. Натомість є очевидна жога незаконної прихватизації нерухомості, яка належить громаді.

Де ви бачили, щоб капітальний будинок площею 2000 квадратних метрів на Печерську коштував 1,2 тисячі грн.? Це - навіть й не смішно. І, до речі, за це рішення проголосували нібито обрані народом депутати. При тому, аж ніяк не поцікавившись у нас, киян, а чи ми згодні комусь на халявчика дарувати наше майно.

Проте, ми абсолютно нет здивуємося, якщо ні прокуратура, ні Банкова на це не відреагують. Або замість дій передбачених Законом, улаштують паперову перестрілку із гучною шумовою завісою. Це свідчитиме тільки про одне: у дерибані ураховані шкурні інтереси усіх зацікавлених сторін.

Окрім киян, зрозуміло.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.