Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Такого ще не бувало. На столичних дорогах вже тонуть автівки

Надзвичайна подія 7388 переглядів

Опубліковано - 24.03.2009 13:57 | Всі новини | Версія для друку

Такого ще не бувало. На столичних дорогах вже тонуть автівки
Такого ще не бувало. На столичних дорогах вже тонуть автівки
З часів приходу до влади у столиці команди космічних клептоманів київські дороги стали не тільки поганими, а й небезпечними для життя громадян.

У Києві на дорозі по вулиці Симиренка в Святошинському районі утворилася глибока яма, яку залито водою.

Сьогодні вранці кияни дізналися, що в яму потрапила машина. Автомобіль марки Volkswagen майже повністю занурився під воду.

На даний час рух на ділянці дороги від вулиці Булгакова до вулиці Жолудева повністю перекрито.

Нагадаємо, вранці 12 березня в Києві у зв'язку з проривом водопроводу на дорозі в районі залізничної станції Караваєві Дачі утворилася величезна яма, яку заповнено водою.

Перекрито рух по вулиці Гетьмана в напрямку Петрівки.

Від “Аратти”: як загальновідомо, у столиці зареєстровано більше мільйона автівок, власники яких дісципліновано сплачують транспортний податок, який, власне, й повинен використовуватися для ремонту та будівництва доріг.

Відтак, виникає питання: а куди оце зникають чималенькі гроші платників податку в Києві? Адже, кожен киянин, не тільки водій, а й пішохід може підтвердити: за останні роки буквально на очах, столичні дороги перетворюються у напрямки із справжньою полосою перепон.

Варто окремо зазначити, що у столиці є навіть ціла бюрократична одиниця, яка має опікуватися доглядом і ремонтом доріг. Випадок на Борщагівці наочно показав: клептоманам-бюрократам просто немає часу займатися виконанням своїх обов'язків. Бо навіть огорожа та попереджувальний знак біля ями, де затонула автівка - відсутні.

І скільки ми отаке космічне "диво" будемо терпіти?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.