Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна в єврозоні - докір дикій владі

Економіка 6614 переглядів

Опубліковано - 8.04.2009 16:04 | Всі новини | Версія для друку

Україна в єврозоні - докір дикій владі
Україна в єврозоні - докір дикій владі
Заява МВФ про те, що країнам Східної Європи треба ввести євро, говорить про те, що нам показують, що ми некультурні люди, що у нас незрозуміла державна політика, що у нас абсолютно дикі інститути держави, що немає ніяких норм і законів щодо валютного, грошового, кредитного регулювання, що говорити нема з ким.

Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

За його словами, те, що Україну не включають ні в які міжнародні колегіальні структури, це теж певного роду докір і оцінка України.

"У цьому відношенні, якщо дійсно Президент України, Національний банк не роблять жодних висновків, не бачать ніяких помилок, ніякої шкоди, некваліфікованості в діях, то чого нам чекати? Ми ж не підніматимемося на революції", - зазначив експерт.

За його словами, введення євро в Україні здається викликом нереальним.

"І в України, щоб це не стало можливим, є такі шляхи: реформувати свою власну національну грошову систему, переглянути принципи резервування гривні, надання стабілізаційних кредитів і кредитів рефінансування, змінити принципи управління інфляцією та курсовою політикою", - зазначив Лановий.

Нагадаємо, після Саміту G20 МВФ запропонував членам Євросоюзу, що постраждали від кризи, не входять у єврозону, відмовитися від своїх національних валют на користь євро.

Насамперед ця пропозиція стосується країн Східної Європи.

На думку МВФ, ці країни повинні мати можливість приєднатися до єврозони частково, тобто перейти на євро без отримання місць у раді директорів Європейського центробанку.

"Евроїзація" допоможе країнам, що постраждали від кризи, розібратися зі своїми боргами в іноземних валютах, які можуть бути не виплачені через знецінення національних валют.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.