Аратта - На головну

4 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Схема “золотий макарон”. Куди зникають гроші і майно у Міністерстві оборони?

Скандал 5185 переглядів

Опубліковано - 24.04.2009 11:39 | Всі новини | Версія для друку

Схема “золотий макарон”. Куди зникають гроші і майно у Міністерстві оборони?
Схема “золотий макарон”. Куди зникають гроші і майно у Міністерстві оборони?
Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко підтримує рішення Кабінету міністрів розібратися із законністю відчуження земель Міністерства оборони, а також наголошує на необхідності перевірити діяльність відомства у сфері організації харчування.

Про це йдеться у заяві прес-служби Гриценка.

За його словами, коли ці землі відчужувались, Міністерство оборони коштів не отримувало. “Цей процес повинен бути зупинений, а люди, задіяні в оборудках із землею, повинні понести відповідне покарання”, - переконаний Гриценко.

Також народний депутат повідомив, що отримав матеріали, які підтверджують багатомільйонні збитки Міноборони через діяльність у сфері забезпечення харчовими продуктами.

“Суть цих оборудок у тому, що харчі закуповуються за завищеними цінами. Наприклад, яйця, що коштують 8,5 грн. за десяток, купують по 15 грн. Ковбасу за 40 грн./кг купують за 68 тощо», - розповів голова комітету з питань нацбезпеки і оборони.

У зв’язку з чим, Гриценко навів приклади, коли різні фірми, що беруть участь в тендерах на постачання продуктів, насправді мають однакових засновників. “Право забезпечити харчами конкретну військову частину отримують структури, в яких працює 4-5 осіб, тобто посередники, через яких накручується ціна на миску та казан солдата. З цим потрібно розібратися”, - наголосив народний депутат.

На його переконання, уряд має усі можливості через свої контролюючі органи перевірити та притягнути до відповідальності людей, що допускають подібні оборудки зараз, в умовах кризи, коли кожна копійка на рахунку.

Як повідомлялося раніше, 22 квітня Кабінет міністрів призупинив передачу Міністерством оборони 33 ділянок землі загальною площею 255 га, в тому числі 96,3 га на узбережжі Чорного моря. За цими фактами Контрольно-ревізійному управлінню доручено розпочати перевірку. Документи про передачу Міноборони землі також будуть передані до Генеральної прокуратури і профільного комітету Верховної Ради.

У свою чергу, міністр оборони Юрій Єхануров з цього приводу заявив, що його відомство готове надати громадськості для експертизи всі документи про передачу земельних ділянок зі сфери свого управління.

«Земельні питання в нас дуже заплутані. Ми не продали жодного сантиметра землі, адже ми не можемо цього зробити. Згідно з чинним законодавством, це зробити неможливо”, - пояснив Єхануров.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.