Аратта - На головну

29 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ29 Травня+18°74%741мм1м/c30.05+20°31.05+23°01.06+23°

Наш банер

Наш банер


Гордість СБУ. Тяжко хворий, невловимий Дурдинець майже виграв суд

Правосуддя 8173 перегляди

Опубліковано - 15.07.2009 14:52 | Всі новини | Версія для друку

Гордість СБУ. Тяжко хворий, невловимий Дурдинець майже виграв суд
Гордість СБУ. Тяжко хворий, невловимий Дурдинець майже виграв суд
Апеляційний суд Києва скасував постанову про порушення кримінальної справи проти колишнього заступника голови СБУ Тиберія Дурдинця.

про це повідомив в інтерв’ю журналістам заступник голови СБУ Микола Герасименко.

Водночас він зауважив, що кримінальна справа проти Дурдинця на сьогодні не закрита.

«Я знаю одне, що він звернувся до суду з тим, щоб суд скасував постанову про порушення кримінальної справи», - сказав Герасименко.

За його даними, Апеляційний суд столиці скасував рішення Шевченківського районного суду щодо порушення кримінальної справи і направив цю справу на новий розгляд в той же Шевченківський суд Києва.

У даний час, за словами Герасименка, слідчі дії стосовно Дурдинцяне проводяться.

Разом зі тим Герасименко зауважив, що не знає, де зараз перебуває Дурдинець.

Як повідомлявлося раніше, Генпрокуратура порушила проти Дурдинця кримінальну справу за ст.382 Кримінального кодексу (невиконання судового рішення).

11 травня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на арешт Дурдинця у зв`язку з тим, що він не виконує рішення Окружного адмінсуду суду про визнання незаконним призначення його на посаду заступника голови СБУ.

19 травня Дурдинця, відповідно до постанови Генеральної прокуратури та рішення Печерського райсуду Києва, було оголошено в міжнародний розшук.

4 червня Президент України Віктор Ющенко звільнив Дурдинця з посади заступника голови Служби безпеки України - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Ще наприкінці травня Голова СБУ Валентин Наливайченко уперто наполягав, на тому, що його заступник Дурдинець тяжко хворий і як тільки одужає - одразу ж добровільно з'явиться у прокуратуру.

Навіть стверджував, що зустрічався із ним особисто.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...