Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Мільйонери-регіонали забажали довести у суді, що віддають народу останню сорочку

Скандал 4493 перегляди

Опубліковано - 3.09.2009 13:16 | Всі новини | Версія для друку

Мільйонери-регіонали забажали довести у суді, що віддають народу останню сорочку
Мільйонери-регіонали забажали довести у суді, що віддають народу останню сорочку
Словесна перестрілка між Міністром праці та соціальної політики України Людмилою Денісовою та неназваними мільйонерами із партквитками Партії регіонів поступово перетворюється в гучний скандал.

Низка членів Партії регіонів – керівників великих підприємств - готують матеріали в суд на міністра уряду Юлії Тимошенко Денісову, заявила сьогодні прес-служба.

Ця чиновниця безпідставно звинуватила регіоналів у тому, що на їхніх підприємствах начебто не виплачують заробітну плату. Партія регіонів висунула вимогу до міністра Денисової негайно подати прізвища таких керівників. ”Якщо вони є, - зазначалося у заяві регіоналів, - ми негайно виправимо становище.”

Але міністр так і не змогла назвати прізвища.

Партія регіонів заявляє, що у разі, якщо до вівторка, 8 вересня, міністр уряду Тимошенко не попросить публічно вибачення у регіоналів–підприємців, вони подадуть до суду, і Денисова буде притягнута до відповідальності за наклеп і очорнення.

Партія регіонів вимагає відставки міністра Денисової.

Замість післямови. Ми, як пересічні громадяни і виборці, вельми заінтриговані, без перебільшення, сміливими заявами прес-служби партії мільйонерів, які наряджаються перед виборами у штатних захисників наших інтересів.

Тому, як виборці, ми б хотіли почути, не тільки як вчасно і у яких обсягах сплачується зарплатня найманим робітникам мільйонерів-регіоналів, а й побачити їхні особисті декларації про статки.

Починаючи від їхнього лідера - народного депутата Віктора Януковича. Який, до речі, вже декілька років не вважає за неохідне інформувати нас, виборців, на які ж такі грошики у нього особисто маєтки ростуть, як гриби після дощу. Невже на скромну депутатську зарплатню? А може він підпільно конкурує на інтелектуальному ринку із Біллом Гейтсом?
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.