Аратта - На головну

18 червня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Дніпропетровську кілер мало не підірвав житловий будинок

Кримінал Регіон: Дніпропетровська область 8218 переглядів

Опубліковано - 13.10.2009 15:30 | Всі новини | Версія для друку

У Дніпропетровську кілер мало не підірвав житловий будинок
У Дніпропетровську кілер мало не підірвав житловий будинок
У центрі Дніпропетровська сьогодні близько 9.30 стався вибух газової труби ззовні житлового будинку.

В результаті загинув 43-річний бізнесмен В’ячеслав Брагінський, що проходив повз будинок під час вибуху. Він займав пост генерального директора МБК «Україна-Канада».

Вибух відбувся на розі вул. Харківська і Гопнер. Відомий дніпропетровський бізнесмен загинув в той момент, коли проходив повз будинок під час вибуху. Вибух прогримів навпроти нічного клубу «Лабіринт» неподалік від будинку, де жив бізнесмен.

Зараз пожежа в будинку загашена.

За попередньою версією, причиною став замах на В’ячеслава Брагінського, керівника місцевим «Міськводоканалом». Бізнесмен загинув.

У компанії «Дніпрогаз» підтвердили, що «джерело вибуху знаходилося біля будинку». «Через спрацьовування вибухівки пошкоджена газова труба низького тиску. Ці труби в принципі не горять і не вибухають», - відзначили в компанії.

На місці події працюють фахівці МНС та аварійні бригади «Дніпрогазу». Йде перевірка довколишніх газопроводів. Подача газу в цьому районі припинена до остаточного з’ясування обставин.

Довідка. В’ячеслав Брагінський - успішний топ-менеджер, кар’єра якого тісно пов’язана з Геннадієм Корбаном і очолюваною ним компанією «Славутич-Капітал». На сьогодні - генеральний директор Міжнародної будівельної компанії «Україна-Канада», відомої завдяки найгучнішому з проектів малоповерхового будівництва «Золоті ключі». На довгому шляху 43-річного менеджера - Дніпропетровський завод великогабаритних шин, АТЗТ Концерн «Весна», Дніпропетровське обласне комунальне підприємство «Облводоканал», ЗАТ «Придніпровське управління будівництва», Дніпродзержинське будівельне підприємство «енергогідромеханізація», ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ «WELLCOM»), готельний-торговий комплекс «Україна».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.