Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Макіївці зупинилися трамваї. Подібне економічно диво чекає на всю Україну?

Зона економічного дива Регіон: Донецька область 11196 переглядів

Опубліковано - 6.09.2006 13:13 | Всі новини | Версія для друку

Майбутнього вже немає?
Майбутнього вже немає?
У Макіївці Донецької області зупинилися трамваї. Їх експлуатація заборонена із-за крайнього зносу вагонів, шляхів і контактних мереж. З цієї ж причини наступного року на маршрути можуть не вийти і тролейбуси.

Останній трамвай з околиці Макіївки в центр пішов ще першого липня. Жителі селищ Східний і Хімік вимушені добиратися на роботу, в школу і в лікарню на маршрутках і попутних автобусах. Це серйозний удар по сімейному бюджету - адже проїзд в трамваї коштував 30 копійок, а за маршрутку доводиться платити 75 копійок, а то і гривню.

Майстри трамвайно-тролейбусного депо розводять руками - макіївський трамвай сьогодні не засіб пересування, а небезпечний для життя пасажирів вид транспорту. 6 вагончиків, що стоять на приколі прогнили вщент. Ремонту вимагають і 40 кілометрів мереж, по яких курсують тролейбуси, і всі п'ять тягових підстанцій. Для відновлення трамвайного руху необхідно 47 мільйонів гривень. Не набагато краще ситуація і з тролейбусами. Щоб випустити машину з депо, її мало не щодня доводиться лагодити.

Наталія Бєлова, водій тролейбуса:
- Зараз напевно все ламається. Це залізо: воно непередбачуване. Скільки машинам вже... - вони давно вже важ ресурс виробили.

Для того, щоб громадський електротранспорт остаточно не зник з вулиць промислового міста, в мерії розробили програму порятунку троллейбусів.

Олег Малюта, заст. міського голови Макіївки:
- Буде окремий фонд, куди зможуть вкладати засоби і наші підприємці, і жителі, і бюджетне фінансування цільове - на покупку нових тролейбусів.

А поки збирають кошти до фонду, з 7 тролейбусних маршрутів в Макіївці залишилося всього три.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Зона економічного дива»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.