Аратта - На головну

31 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


General Motors не хоче продавати Opel

Світ навколо нас 6063 перегляди

Опубліковано - 4.11.2009 01:12 | Всі новини | Версія для друку

Росія не отримає доступ до новітніх розробок Opel
Росія не отримає доступ до новітніх розробок Opel
Правління американського концерну General Motors (GM) на засіданні у вівторок ухвалило рішення відмовитися від продажу Opel консорціуму Magna-Сбєрбанк, передає німецьке інформагентство DPA з посиланням на джерела в правлінні.

За інформацією агентства, правління GM планує зберегти Opel в материнському концерні.

Раніше, - 10 вересня, керівництво GM оголосило про продаж контрольного пакету Opel консорціуму Magna-Сбєрбанк. Передбачається, в результаті операції консорціум отримає 55% акцій компанії, працівники Opel - 10%, а GM залишає у своєму розпорядженні 35% акцій.

Засідання правління пройшло в п'ятницю в Детройті.

Інші подробиці поки не повідомляються.

Австро-канадська компанія Magna International - одна з найбільших світових виробників автокомплектуючих, виступає в угоді в консорціумі з російським “Сбєрбанком”. Компанія постачає деталі для автомобілів провідних світових марок, у тому числі Ford, Toyota, Honda, Volkswagen, Porsche, General Motors, DaimlerChrysler. Magna має філії в 25 країнах, кількість її співробітників складає близько 74 тисяч чоловік.

За неофіційною інформацією, у випадку продажу Opel компанії Magna International, більшість автовиробників відмовилась би від співпраці з нею - з метою не допуску перетікання власного капіталу до компанії-конкурента, - бо у випадку придбання Opel, Magna з розряду виробника комплектуючих автоматично перейшла б до розряду автовиробників, перетворившись на глобальну автокорпорацію.

Росіяни ж у випадку придбання Opel мали намір отримати доступ до новітніх розробок німецьких автовиробників і за їхньої допомоги зміцнити власну автомобільну промисловість.

Раніше уряд ФРН обіцяв підтримку Opel тільки в тому випадку, якщо він буде проданий консорціуму Magna-Сбєрбанк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.