Аратта - На головну

4 березня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Google обмежить безкоштовний доступ до новин

Технології 5875 переглядів

Опубліковано - 2.12.2009 14:06 | Всі новини | Версія для друку

Google обмежить безкоштовний доступ до новин
Google обмежить безкоштовний доступ до новин
Найбільший світовий інтернет-пошуковик Google обмежить безкоштовний перегляд новин, доступ до яких раніше був можливий за допомогою програми First Click Free (Перший клік безкоштовно).

Це може бути обумовлено тиском медіамагната Руперта Мердока.

"Хоча ми раді, що велика кількість видавців вже використовують First Click Free, ми виявили, що деякі з тих, хто готовий спробувати цю програму, відчуває занепокоєння у зв'язку з людьми, такими, що порушують сам дух First Click Free, щоб отримати доступ практично до всіх матеріалів сайту ", - йдеться в заяві Google, опублікованій у блозі компанії.

"Ми вирішили дозволити видавцям обмежити кількість доступів в рамках First Click Free до п'яти вільних доступів за день на одного користувача", - заявив Google.

Однією з причин запуску програми First Click Free у жовтні Google називає той факт, що "створення високоякісних інформаційних матеріалів є нелегким і в багатьох випадках дорогим заняттям". Передбачалося, що перший клік користувача на знайдений в пошуку Google матеріал дасть йому доступ до його повного вмісту, однак видавці, які застосовують First Click Free, можуть заблокувати доступ до інших розділів і сторінок сайту.

ЗМІ відзначають, що рішення Google про обмеження безкоштовного доступу прийняте майже одночасно з погрозою медіамагната Руперта Мердока позбавити пошуковик та інші великі інтернет-ресурси можливості індексації видань, що належать йому, серед яких, зокрема, газети Times, Wall Street Journal.

Мердок критикував Google за "злодійство" матеріалів без будь-якої компенсації від отримання рекламних доходів.

За деякими даними, Мердок вів переговори з Microsoft, щоб зробити матеріали належної йому медіакорпорації News Corp. доступними виключно через Bing - новий пошуковик гіганта програмного забезпечення.

Раніше Мердок заявляв про намір зробити платним вміст веб-сайтів всіх належних йому ЗМІ.

Нагадаємо, у вересні Google представив новий новинний сервіс Fast Flip, відмінна риса якого - інноваційний інтерфейс, з яким читання новин в Інтернеті нагадує перегляд газет або журналів за допомогою звичайного гортання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.