Аратта - На головну

21 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Через поширення цифрової техніки інопланетянам все складніше виявити Землю

У світі науки 5965 переглядів

Опубліковано - 26.01.2010 18:32 | Всі новини | Версія для друку

Через поширення цифрової техніки інопланетянам все складніше виявити Землю
Через поширення цифрової техніки інопланетянам все складніше виявити Землю
Один із засновників руху з пошуку позаземного розуму доктор Френк Дрейк вважає, що поступовий перехід жителів Землі на цифрову техніку сприяє тому, що наша планета стає невидимою для інопланетян.

За словами вченого, проблема полягає в тому, що радіовипромінювання цифрових пристроїв значно менше, ніж в аналогових. Раніше тільки одні старі аналогові телевізори генерували майже мільйон ват, що дозволяло зафіксувати радіовипромінювання від Землі на відстані до 50 світлових років.

Нині ж телебачення, радіо і радари переходять на більш слабкі цифрові сигнали. Інопланетянам, якщо вони існують, стає все складніше виявити сигнали з Землі.

"Якщо так триватиме далі, дуже скоро наш світ не можна буде виявити", - цитує виступ Дрейка на конференції Королівського наукового товариства британська газета Daily Telegraph.

Зазначимо, що цей учений є піонером проекту з пошуку позаземних цивілізацій SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence). Саме він 50 років тому розпочав перший експеримент з пошуку радіосигналів, що йдуть від найближчих зірок, біля яких могли бути планети - Тау Кіта і Епсілон Ерідана. Він також створив знамениту формулу для розрахунку числа позаземних цивілізацій, названу його ім'ям.

Нагадаємо, раніше королівський астроном лорд Ріс, який очолює британське вчене співтовариство, заявив, що нині ймовірність виявлення життя на інших планетах вища, ніж будь-коли.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.