Аратта - На головну

22 липня 2026, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Янукович: газ за прозорими цінами

Газоват 11870 переглядів

Опубліковано - 14.09.2006 15:37 | Всі новини | Версія для друку

Янукович: газ за прозорими цінами
Янукович: газ за прозорими цінами
Україна купуватиме імпортний газ за прозорими цінами. Це головна умова співпраці з Росією, заявив прем'єр-міністр Віктор Янукович.

Також він зазначив, що ціна на блакитне паливо в різних областях України буде неоднаковою - в залежності від відстані, на яку доведеться транспортувати газ, вищою або нижчою.

Віктор Янукович, Прем'єр-міністр України:
- Нам на сьогодні надали усі гарантії, що будуть постачатися необхідні обсяги за прозорими цінами. І ці ціни будуть відповідати ринковій ціні на кордоні України з Россією. Потім до цієї ціни додається вартість транспортування. В залежності від відстані споживач в Україні буде отримувати ціну, газ за такою ціною.

Також Прем'єр запевнив, що Україні не варто боятися стрибків цін на світовому ринку сировини. За його словами, у бюджеті-2007 закладені 600 мільйонів доларів – як стабілізаційний фонд – на випадок подорожчання газу на світовому ринку.

Від Аратти: логіка прем'єра нам зрозуміла: чим ближче до "вхідної" труби, тобто кордону із Росією - тим дешевше буде газ. Відтак можемо сміливо прогнозувати, що найдорожчим він буде на півдні та заході, а найдешевшим... здогадайтеся де? Але, враховуючи апетити "законодавців" вільної "зони", це ще не факт.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.