Аратта - На головну

3 листопада 2025, понеділок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тимошенко назвала Януковича бідою України

Влада 3269 переглядів

Опубліковано - 3.03.2010 13:58 | Всі новини | Версія для друку

Тимошенко назвала Януковича бідою України
Тимошенко назвала Януковича бідою України
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що у разі позитивного голосування парламенту за відставку Кабінету Міністрів вона перейде до опозиції і очолить процес формування об’єднаної демократичної команди.

Якщо буде проголосована відставка уряду, в ту ж хвилину наш уряд, наша політична сила перейде в опозицію і буде чітко в опозиції формувати об’єднану демократичну команду", - заявила Тимошенко сьогодні, виступаючи з трибуни Верховної Ради України.

Прем’єр-міністр переконана, що в опозиції її політична команда матиме найбільші важелі для протистояння антиукраїнським крокам нової владної команди.

"Ми захистимо Україну від тієї нової біди, яка прийшла. Захистимо надійно. І якщо Янукович думає, що він буде вже через тиждень спокійно грати в гольф і теніс, його оточення буде розбирати "втіхаря" стратегічну власність держави, то можу сказати, що сьогодні його гольф і теніс завершуються, і він буде кожен день звітувати перед країною, перед опозицією. Кожного дня ми будемо тримати руку на пульсі", - запевнила Тимошенко.

Тимошенко вважає, що політика Президента Віктора Януковича та його команди представляє загрозу територіальній цілісності держави.

"Я вважаю, що саме зараз треба говорити, що якраз від цієї людини, від пана Януковича йде загроза. По-перше – послаблення незалежності нашої держави, по-друге – пряма загроза територіальній цілісності нашої країни, пряма загроза демократії, свободі слова і стратегічній власності нашої держави", - заявила Тимошенко.

Водночас Прем’єр-міністр переконана, що протистояти цим загрозам можуть лише консолідовані демократичні сили.

"Я хочу, щоб ми сьогодні усвідомили, що проти такої політики у України є захист. І цей захист – це об’єднана демократична команда, яка, я переконана, буде створена в цьому парламенті, і яка буде захищати Україну кожного дня її життя", - заявила Тимошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.