Аратта - На головну

13 червня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Урядовець Януковича за увіковічнення Сталіна

Назад в СРСР 8859 переглядів

Опубліковано - 31.03.2010 12:21 | Всі новини | Версія для друку

Урядовець Януковича за увіковічнення Сталіна
Урядовець Януковича за увіковічнення Сталіна
Віце-прем’єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко не проти того, щоб українські комуністи поставили пам’ятник Сталіну в Запоріжжі.

Про це він заявив на брифінгу.

Зокрема, журналісти поставили йому питання: «Як уряд відреагував на те, що комуністи зводять пам’ятник Сталіну?».

«Коли йдуть громадські ініціативи, а Україна різна, ми їх не тиснутимемо. Тому що ми не хочемо ламати через коліно думки людей і в принципі це не наш стиль роботи. Такий стиль був характерний для колишньої влади», - сказав Семиноженко.

Симоноженка абсолютно не хвилює те, що в Раді зареєстрований проект постанови про його відставку.

Зокрема, на питання, «На скільки вірогідною він бачить свою відставку?», Семиноженко відповів: «Ну якщо однозначно сказати, то мені все це нецікаве. Це перше. Друге - знаєте, мені ці розмови нагадують 37-й рік, коли були суспільні процеси, коли фабрикувалися справи, які не мали нічого спільного ні з висловами, ні з точкою зору, ні тим більше з реальними діями».

При цьому віце-прем’єр сказав, що не бачить нічого протизаконного і поганого в своїх висловах на передачі «Шустер live» на телеканалі «Україна». Семиноженко відзначив, що сьогодні з ранку він ще раз переглянув диск з передачею і не знайшов в своїх висловах нічого поганого.

«Вислови, які ставлять все з ніг на голову, це вислови політиків які жодного мого слова не процитували», - додав він.

Нагадаємо, раніше в ефірі «Шустер live» Семиноженко заявив, що українці хочуть в союз з Росією і Білоруссю. Після чого колишній президент Леонід Кравчук закликав діючого Главу держави Віктора Януковича роз’яснити членам своєї команди, що означає присяга не порушувати суверенітет України і яка за це передбачена відповідальність.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Назад в СРСР»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.