|
|
24 червня 2026, середа
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Гепа продовжує позбавляти харків’ян місць відпочинку26.08.2010 17:41
Україна для людей. Харківським протестувальникам влада роздала обіцянки замість грошей21.06.2010 15:38 Україна для людей. У Харкові працівники заводу перекрили дорогу: вимагають зарплату21.06.2010 12:09 Візит Януковича коштував життя фотографу23.06.2009 16:45
Сторінки (всього - 9): найновіша « | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | » найдавніша
|
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |