  | 
    
Азаров визнав, що обіцяного покращення життя громадянам чекати зарано і знайшов “крайніх”
Автор/джерело -  © “Аратта-Україна”
  |   
  
Дата публiкацiї - 3.01.2012 15:29 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=16268
Прем’єр Микола Азаров, вважає, ще не можна говорити про суттєве покращення життя людей, бо уряду доводилося боротися з надзвичайно глибокою кризою.
 
 Але уже зараз можна констатувати, що країна вийшла на стабільний шлях розвитку, і це є важливим результатом роботи Кабінету Міністрів, додав Прем’єр-міністр. Про це, зокрема, свідчить зростання купівельної спроможності громадян.
 
 «Я задоволений тим, як Уряд проводить свою соціальну політику. Ми робимо все, що лише можливо», - заявив Микола Азаров, вітаючи колектив Секретаріату Кабінету Міністрів з новорічними та різдвяними святами, повідомляє урядова прес-служба.
 
 Азаров наголосив, що у країні спостерігається зростання соціальних виплат, які уряд може гарантувати та забезпечити за рахунок зростання економіки. Але, в той же час, за його словами, якби Уряду не довелося колосальні кошти спрямовувати на погашення державних боргів, що соціальні гарантії українців зростали би більшими темпами. То того ж значні суми знімаються з казначейських рахунків щодо задоволення судових позовів з виплати великих пенсій і компенсацій чорнобильцям.
 
 Азаров переконаний, що 2012 рік буде успішнішим ніж попередній. «2012 рік буде ключовим в плані розвитку. Ми знову матимемо основу для розвитку», - зазначив Глава Уряду. |  
 
 | 
 
| 
 
 | 
 
| 
 
 
 | 
 
 
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025. 
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове. 
© Автор проекту - Валерій Колосюк.
   
 |