Більше третини українців не відчувають оптимізму щодо стану виконання Мінських домовленостей

Автор/джерело -  © УНІАН



Дата публiкацiї - 28.04.2016 14:38 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=26431

36% українців негативно оцінюють поточні результати Мінських домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це йдеться у результатах опитування, проведеного Центром Разумкова.

Згідно з даними опитування, відносна більшість опитаних (35,9%) негативно оцінюють поточні результати Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

«Позитивно оцінюють ці результати 16,6% респондентів, а нейтрально – 24,3%. 10,0% опитаних нічого не знають про ці домовленості, а 13,1% респондентів не змогли визначитися з відповіддю на питання», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що негативно оцінюють поточні результати Мінських домовленостей відносна більшість опитаних у всіх регіонах України.

Згідно з опитуванням, відносна більшість населення України підтримує припинення будь-яких економічних зв’язків між Україною і територіями «ДНР» і «ЛНР» (включаючи соціальні виплати, постачання енергоресурсів, закупівлю вугілля тощо) до повного встановлення Україною контролю над цими територіями (45,9%) та позбавлення громадянства громадян України, які підтримали російську агресію проти України, анексію Криму, сепаратистські рухи на сході і півдні (45,5%).

Не підтримують ці ідеї близько третини опитаних (33,3% та 34% відповідно).

При цьому ці ідеї підтримують абсолютна більшість опитаних у центральному та західному регіонах України і не підтримують абсолютна чи відносна більшість у решті регіонів.

Дослідження проводилось соціологічною службою Центру Разумкова з 25 по 30 березня. Опитано 2 тис. 18 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.