Артилерійські навчання під керівництвом Сухопутних сил США в Європі охоплять територію від Балтійського до Чорного морів

Автор/джерело -  © Голос Америки



Дата публiкацiї - 7.05.2021 16:02 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=31548

«Вогневий шок», так називаються міжнародні навчання, що тривають з 5 по 19 червня під керівництвом Сухопутних сил США в Європі та Африці.

Навчання, що розпочались в Естонії у середу, охоплять територію від Балтійського до Чорного морів, від Арктики до Північної Африки, повідомили у Командуванні Сухопутних сил США в Європі та Африці.



Під час навчань буде продемонстровано модернізоване озброєння для дального прицільного вогню, йдеться в повідомленні.

«Від буксованої артилерійської зброї до далекобійних ракетних систем, Сухопутні сили США в Європі та Африці мають органічну спроможність надавати прицільний вогонь на підтримку наших спільних сил, союзників по НАТО будь-де в Європі та Африці, - заявив генерал Крістофер Норрі командувач 7-го Командування Сухопутних сил США. - Ці навчання демонструють нашу здатність управляти спроможностями далекобійного вогню в різних континентах, використовуючи мережу різних комунікаційних платформ в різних родах військ».

5 травня під час артилерійських навчань в Естонії, сили США та Великої Британії провели 24 постріли ракетами з чотирьох американських і однієї британської установки, йдеться в повідомленні сил США в Європі.



Роль артилерії в цьогорічних навчаннях Defender Europe підкреслює пріоритетність для Сухопутних сил США нарощування вогневої міці в Європі, яку було зменшено після «холодної війни», зауважує оборонне видання Stars&Stripes.

Видання вказує, що за останні сім років, Сухопутні сили США збільшили присутність в Європі. Раніше Сухопутні сили в Європі мали гаубиці, що могли стріляти на відстань до 30 кілометрів, а тепер під зробили мають системи М270, які менш ніж за хвилину можуть вистрілити 12 ракетами на відстань більше ніж 60 кілометрів.

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.