Аратта - На головну

2 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США не стоять осторонь в той час, як конфронтація між Росією та Україною посилюється

Світ про Україну 15516 переглядів

Опубліковано - 17.10.2018 | Всі публікації | Версія для друку

США не стоять осторонь в той час, як конфронтація між Росією та Україною посилюється
В Європі, преса багато уваги приділяє прихованому конфлікту – отруєнню у Солсбері та розкриттю російських агентів в Нідерландах.

Це нагадує повернення до шпигунських скандалів часів "холодної війни", пише CNN

В Україні картина більш разюча. Війна в гарячій стадії триває на сході Донбасу і, як видається, на конфлікт Москви та Києва очікує ескалація, переконаний автор статті.

Остання гаряча точка? Намагання України досягти духовної незалежності від Росії. В понеділок російська православна церква розірвала зв’язки з Екуменічним патріархом в Константинополі після того, як Україна отримала схвалення незалежності своєї православної церкви, пише видання.

Це викликало осуд в Росії, а у п’ятницю президент РФ Путін очолив зібрання Ради національної безпеки з цього питання.

Вашингтон не стоїть осторонь в конфлікті, який розпочався в 2014 році після незаконної анексії Криму Росією і початку військових дії на сході України, які вже забрали життя більше 10 000 осіб . По-перше, США заявляють, що Росія є агресором. Спілкуючись зі ЗМІ в Римі, спецпредставник США з питань України Курт Волкер наголосив, що так званими сепаратистами на сході України керує Росія. "Тут немає двозначності, - зазначив посадовець. – Є військові, якими керують дійсні російські військовослужбовці. Російські офіцери беруть участь в командуванні до рівнів роти. Росія сплачує за військових-контрактників задля наповнення штату військових, і надходження йдуть до російської компанії, яка потім наймає військових і постачає їх на Донбас. Навчання, устаткування, ротація військових – все йде напряму з Росії".

Військове партнерство також зміцнюється про що, зокрема, свідчить участь військових літаків США в українських навчаннях "Чисте небо".

Підтримка України з боку адміністрації Трампа все ж дещо еволюціонувала. Високопосадовці США постійно наголошували на незаконності анексії Криму, разом з європейськими союзниками було запроваджено санкції. Все ж Трамп неодноразово виступав з заявами, які, як видається, піддавали сумнівам його прихильність невизнанню Криму, йдеться в статті.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.