Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе. Потерпіла Мирослава Гонгадзе позбавлена інформації про дії слідчих

Кримінал 4285 переглядів

Опубліковано - 21.05.2010 17:09 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе. Потерпіла Мирослава Гонгадзе позбавлена інформації про дії слідчих
Справа Гонгадзе. Потерпіла Мирослава Гонгадзе позбавлена інформації про дії слідчих
Дружина вбитого владою журналіста Георгія Гонгадзе, Мирослава позбавлена інформації про розслідування кримінальної справи.

Сьогодні журналістові Георгію Гонгадзе мав би виповнитися 41 рік. Майже 10 років тому засновник інтернет-видання «Українська правда» зник безвісти. Перед судом постали лише виконавці його вбивства. Вдова журналіста Мирослава не вірить, що нова влада зможе прискорити перебіг розслідування вбивства Георгія. Нинішній стан свободи слова в Україні журналістка Мирослава Гонгадзе оцінює негативно.

– Ви вже багато років живете за кордоном. Як ви оцінюєте стан свободи слова в Україні?

– На жаль, я думаю, що стан свободи слова в Україні можна назвати поганим. Тобто існують певні формальні ознаки свободи слова, але журналісти відчувають на собі тиск. І про це свідчать останні заяви. За останні п’ять років так званої своєрідної відлиги часів Ющенка не були закладені головні основи свободи слова. І цю систему було легко змінити. Думаю, що те, що відбувається зараз, ці намагання знову запровадити цензуру, встановити контроль над медіа – це дуже сумно.

– Чи вплине, на вашу думку, зміна влади в Україні на стан розслідування справи щодо вбивства вашого чоловіка?

– Відверто кажучи, надій на це у мене мало. Але ми будемо продовжувати намагатися зробити все, що можливо. Насправді мало надії було завжди, всі ці 10 років. Але все-таки вдалося щось зробити. І зараз головне завдання – це довести справу Пукача, затриманого минулого літа, до кінця. До кінця цього року справа має бути передана до суду. Ми почитаємо матеріали справи і побачимо, які свідчення він давав. На жаль, зараз у нас немає жодного доступу до матеріалів справи. Ми не знаємо, які свідчення даються, ми не знаємо, які інші слідчі дії проводяться. Єдине, що я знаю, що Державний департамент США, і, зокрема, Федеральне бюро розслідувань погодилися на проведення міжнародної експертизи ДНК за участю ФБР. Ми очікуємо, що така експертиза буде зроблена найближчим часом. Більше, на жаль, ніякої інформації у нас як у потерпілих немає.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.