Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія запропонувала Україні «запитальник» щодо безвізового режиму

Світ навколо нас 4494 перегляди

Опубліковано - 10.06.2010 12:53 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія запропонувала Україні «запитальник» щодо безвізового режиму
Єврокомісія запропонувала Україні «запитальник» щодо безвізового режиму
У Брюсселі відбулося засідання Трійки Україна-ЄС з питань свобод, безпеки та юстиції. Сторони обговорили питання імплементації угоди про спрощення візового режиму, реформування судової системи, боротьбу з корупцією.

Плутанина з питанням щодо надання Україні Плану дій безвізового режиму виникла після заяви української сторони, згідно з якою цей документ у готовому вигляді Київ мав отримати 3 червня на засіданні Ради ЄС з питань юстиції.

У Брюсселі таке повідомлення викликало здивування – адже робота над проектом Плану дій тільки-но розпочалася після того, як в ЄС було прийнято принципове рішення про те, що Україні таки треба надати План дій, виконання якого має на меті запровадження в майбутньому безвізового режиму між Україною та країнами-членами ЄС.

Тож, українське суспільство було дезінформоване, а європейська сторона тільки знизала плечима. Як повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович, який очолював українську делегацію, питання безвізового режиму не стояло на порядку денному й на цьому засіданні, але сторони таки його обговорили.

За словами українського міністра, з боку європейського комісара Сесілії Мальстрьом прозвучала пропозиція скласти свого роду запитальник, відповіді на які, після того, як їх надасть українська сторона, пришвидшать роботу безпосередньо над Планом дій.

Україна оперативно та вичерпно дасть відповіді

«Вона висловила готовність взяти участь у тому, щоб зробити цей запитальник, - зазначив Лавринович. - Ми домовилися, що пані Мальстрьом очолить цю роботу, сформулює питання, і ми в дуже стислі строки оперативно й вичерпно дамо відповіді, потім познайомимося з проектом Плану дій, який, я впевнений, буде на 100 відсотків готовий до саміту Україна-ЄС, що відбудеться восени».

Українська сторона сподівається, що створення запитальника і надання відповідей завершиться щонайпізніше за місяць до саміту.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.