Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Людина і влада. Королевська вже бачить перед офісами черги з перевіряючих

Влада 3260 переглядів

Опубліковано - 13.09.2010 12:30 | Всі новини | Версія для друку

Людина і влада. Королевська вже бачить перед офісами черги з перевіряючих
Людина і влада. Королевська вже бачить перед офісами черги з перевіряючих
Посилення тиску на бізнес приводить не до збільшення надходжень до бюджету, а до розширення тіньової частки ринку.

Про це заявила глава Комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська, коментуючи ініціативи Державної митної служби України по розширенню повноважень відомства з перевірок, повідомляє прес-служба Королевської.

«Сьогодні тіньовий сектор вже перевищив 150 млрд грн, і його зростання продовжується. Зупинити його можна виключно послабленням фіскального тиску, зокрема, реформуванням регуляторної політики держави і системи контролюючих органів», - відзначила Королевська.

За словами глави парламентського комітету, після намірів розширити повноваження податкової служби, посилення адміністративного тиску на бізнес - це вже друга ініціатива влади, направлена на посилення контролюючих органів. «Це приклад непослідовності влади. З одного боку вона заявляє про плани послабити тиск на бізнес, а з іншого - робить все для того, щоб якомога сильніше підсилити можливості адміністративного пресу», - заявила вона.

Глава Комітету Верховної Ради вважає, що ефективним рішенням питання стала б орієнтація на ризик-аналіз у сфері діяльності контролюючих органів, повномасштабне впровадження електронної системи документації, що мінімізує можливості порушень в митних деклараціях. Таким чином, буде знижений рівень корупції в роботі контролюючих органів, зведені до мінімуму контакти підприємців і чиновників, зменшений адміністративний тиск на суб'єктів підприємницької діяльності, а також підвищена оперативність обробки документів, що відіб'ється на пропускній спроможності кордону.

«Якщо не припинити роздавати повноваження по перевірках всім контролюючим органам, бізнес в країні буде зупинений, а перед офісами підприємств зберуться черги перевіряючих. Необхідно чітко визначитися, кому держава збирається дати роботу: реальному сектору економіки або чиновникам, одержуючим, як правило, за здійснення перевірки легальну зарплату і хабарі від бізнесу», - вважає Королевська.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.